O nás

Vítáme Vás všechny na našem květinovém e-shopu! Budeme moc rádi, když se u nás pokocháte, podíváte se na naši nabídku a nebo se třeba jen inspirujete. Na začátek by jsme se Vás rádi představili, aby jste věděli, koho můžete u nás na prodejně potkat. 

Lenka

Lenka pochází z vesničky u Ostravy, celý život tíhla ke květinám a tak vystudovala obor Zahradník. Po škole přijela do Brna studovat a zdokonalovat se v tomto oboru na Mendelově univerzitě, kde zjistila, že „zkoumání cibule pod mikroskopem“ ji příliš nenaplňuje, ale Brno se ji moc líbí, a tak již zde zůstala. Dlouhých 14 let pracovala jako asistentka jednatele nadnárodní společnosti a práce „zahradníka“ ji naplňovala tím, že si pořídila zahrádku, kde tráví veškeré volné chvíle. Vždy však prahla po vlastním květinářství, díky Tomovi a manželovi, který ji velmi podporuje se ji nyní sen splnil.

 

Tomáš

 

Tomáš studoval grafický design, hned po škole se přestěhoval do Brna, kde vystřídal několik různých profesí, které ho bohužel nijak nenaplňovaly, přišel ovšem okamžik, kdy se začal zajímat o pokojové rostliny a od nich to bylo jen kousek k řezaným kytkám, následovala praxe v květinovém provozu, poté začal podnikat ve financích a k tomu tvořil svoje květinové zakázky. Netrvalo to ale dlouho, co se s Lenkou domluvili, že spojí síly a vytvoří si společný sen v podobě vlastního květinového obchůdku.

 

Neváhejte nás kontaktovat, pokud se budete chtít na cokoliv zeptat, rádi Vám s tím poradíme.

Přejeme příjemné nakupování.

Lenka a Tomáš